Zapraszamy na szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców”

 

Celem szkolenia jest ugruntowanie wiedzy z zakresu zasad legalnego zatrudniania cudzoziemców wraz ze zmianami w tym zakresie, poznanie zasad wypełniania dokumentacji oraz rozwiązywania problemów mogących się pojawić w kontaktach z urzędami.

 

Szkolenie kompleksowo obejmuje zagadnienia:

  • Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce
  • Dokumenty legalizujące pobyt cudzoziemca w Polsce
  • Oświadczenia o powierzeniu pracy po nowemu
  • Zezwolenia na pracę
  • Zezwolenie na pobyt i pracę
  • Nowe zezwolenie wewnątrzkorporacyjne – Dyrektywa ICT – NOWOŚĆ
  • Audyt dokumentów pobytowo – zatrudnieniowych
  • Odpowiedzialność za nielegalne zatrudnianie cudzoziemców
  • Obowiązki pracodawcy wobec instytucji prawnych
  • Projektowane zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców

 

Termin szkolenia: 16 IV 2019, godz. 9:00-16:00

Miejsce szkolenia: Centrum Biznesu w Opolu, ul. Wrocławska 133

Cena szkolenia: 499 zł netto/os., zniżka od drugiej osoby i naszych stałych klientów 399 zł netto/os., z dofinansowaniem BUR 99,80 zł netto/os.

 

program szkolenia

 

Trener:
Piotr Malinowski – prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalista z zakresu prawa dewizowego, ubezpieczenia społecznego, prawa pracy.  W latach 2010 – 2017 był Inspektorem Pracy w Państwowej Inspekcji Pracy. Ekspert w zagadnieniu legalności zatrudnienia cudzoziemców, brał udział w programie Komisji Europejskiej dotyczącym delegowania pracowników w ramach świadczenia usług na terytorium Unii Europejskiej. W latach 2015 – 2017 był również członkiem Zespołu ds. Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi. Wieloletni, doświadczony wykładowca – od 1995r. prowadzi zajęcia, wykłady i szkolenia związane z prawem

 

zapisz się

 

Dołącz do wydarzenia 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 694 660 312, 77 546 71 38 

lub napisz: szkolenia@projektancikariery.pl

Zatrudnianie cudzoziemców

16 IV 2019 w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska odbyło się szkolenie: „Zatrudnianie cudzoziemców”.

czytaj dalej

Kilka słów o meldunku oraz nadawaniu numeru PESEL dla cudzoziemców

Prosta sprawa jak PESEL czy meldunek może być skomplikowana; a co dopiero procedury związane z zatrudnieniem cudzoziemców?

czytaj dalej

Jak bezpiecznie przetwarzać dane osobowe oraz skutecznie chronić tajemnice przedsiębiorstwa

Upływ niemal roku stosowania nowych przepisów z zakresu ochrony danych, to doskonała okazja do tego, żeby podsumować to, co wiemy i wskazać, jakie praktyki są dobre, a jakie wręcz przeciwnie.

czytaj dalej

Zmiany w prawie pracy 2019

21 lutego 2019 r. w Vanilla Restauracja Opole zorganizowaliśmy szkolenie: „Zmiany w prawie pracy 2019”. Celem szkolenia była aktualizacja wiedzy na temat prawa pracy, poprawa umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania oraz możliwości optymalizacji kosztów pracowniczych.

czytaj dalej

Zyskowna obsługa klienta 13 III 2019

13 III 2019 w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska zorganizowaliśmy szkolenie: „Zyskowna obsługa klienta”. Celem szkolenia było podniesienie kwalifikacji pracowników w zakresie obsługi klienta oraz świadczenia usług, poznanie technik sprzedaży oraz nabycie wiedzy przez uczestników o tym jak określać grupę docelową i oczekiwania klientów, dyskretnie i szybko sprzedawać a przy tym zapewnić dobre samopoczucie klientów.

czytaj dalej