Od pierwszego dnia naszej działalności kierujemy się dewizą naszego CEO. Dawid zawsze podkreśla, że „nie oferuję klientom tego czego sam bym nie zaakceptował”. Dziś jako zespół Projektanci Kariery działamy, mając w pamięci te słowa. Zaufanie jakie wypracowaliśmy przez wiele lat jako Projektanci Kariery, wśród naszych klientów jest dla nas największą wartością i motorem napędowym dla pasji w działaniu, co pozwoliło nam na zdobycie pozycji wiodącego partnera branży szkoleniowo-konsultingowej na rynku opolskim. Pragniemy, aby zaangażowanie, uczciwość i profesjonalizm były znakiem rozpoznawczym naszej firmy, a najlepiej wykwalifikowany zespół codziennie dokładał starań i zapewniał wzrost wartości dodanej nie tylko w naszej działalności, ale przede wszystkim w Twojej organizacji. W oparciu o znajomość lokalnego rynku oraz unikalne międzynarodowe doświadczenie oferujemy najwyższej jakości usługi, usprawniając procesy u naszych klientów.

wartosci

 

Szacunek, uczciwość, profesjonalizm oraz pasja stanowią istotną część strategii zarządzania i oferty naszej firmy. Respektowanie godności i praw przysługujących każdej osobie we wszystkich relacjach międzyludzkich oraz przestrzeganie najwyższych norm moralnych, etycznych, wraz z uczciwością, prawością i szczerością to podstawa naszej działalności.

firmaP06

43

Z kolei profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy, zarówno naszych pracowników, jak i ekspertów z którymi współpracujemy, pozwala na budowanie poziomu naszych usług, który w pełni zaspokoi Twoje najwyższe oczekiwania.

42

Nasza praca jest naszą pasją. Lubimy to co robimy, pracujemy z entuzjazmem, zaangażowaniem, a często nawet z poświęceniem. Motywują nas nowe możliwości i perspektywy, które często sięgają daleko poza horyzont. Nie zamykamy się w utartych rutynach, z drodze do naszego i Twojego sukcesu.

skontaktuj się z nami