Decyzje dotyczące restrukturyzacji w firmie bywają nieprzyjemne i ważne jest żeby były podejmowane z troską o ludzi, których one dotyczą. Efekty tych decyzji przełożą się na stosunki społeczne w Twojej firmie, jej wyniki biznesowe oraz jej wizerunek na rynku pracy. Dbając o wizerunek Twojej marki, właściwie przeprowadzimy restrukturyzację, co wzmocni również zaufanie pracowników do Twojej firmy. Poszanowanie pracowników jest dla nas wartością, która będzie podstawowym elementem naszej współpracy. Prowadząc procesy restrukturyzacji zwracamy na to szczególną uwagę, jednocześnie będąc dla Ciebie partnerem rozumiejącym potrzeby obu stron procesu.

36

23 Outplacement czyli zwolnienie monitorowane jest procesem polegający na wsparciu jednej lub obu stron stosunku pracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, wspólnie poszukamy nowych możliwości zatrudnienia, niezależnie od tego po której stronie stosunku pracy jesteś.

Jeżeli jesteś pracownikiem i dążysz do zmiany środowiska lub miejsca pracy, przeanalizujemy dotychczasowe ścieżki Twojego rozwoju zawodowego wyciągniemy wnioski oraz zaplanujemy kolejne kroki, aby przebiegał on lepiej w przyszłości pozwalając Ci na realizację planów zawodowych. Jeżeli jesteś pracodawcą, współpraca z nami będzie wsparciem dla Twojej organizacji podczas przeprowadzania indywidualnych lub grupowych zwolnień.

35

Decydując się na współpracę z nami w zakresie outplacement’u możesz mieć pewność, że:

  • Ograniczymy negatywne skutki procesu do minimum
  • Umożliwimy Ci osiągnięcie wysokich wskaźników zatrudnieniowych
  • Prowadząc projekt elastycznie dopasujemy się do Twoich indywidualnych oczekiwań
  • Wspólnie poszukamy pozytywnych rozwiązań w procesie zmiany Twojej drogi zawodowej
  • Wspólnie z Kancelarią Prawną zorganizujemy dla Ciebie warsztaty przygotowania do zmian w Twojej organizacji

ikonka-rekrutacja-bold-zolty

Znamy i  realizujemy projekty w wielu branżach, m.in. produkcyjnej, finansowo-ubezpieczeniowe, czy logistycznej.

skontaktuj się z nami