Search & Selection

Search & Selection jest metodą pozyskiwania Kandydatów, którą zrealizujemy dla Ciebie w następujących etapach:

  1. Pozyskanie aplikacji kandydata
  2. Selekcja kandydatów
  3. Przedstawienie kandydatów pracodawcy

Warunkiem powodzenia Twojego zlecenia jest przygotowanie ogłoszenia dokładnie  odzwierciedlającego profil pracownika, którego szukasz i właściwy dobór mediów. Aplikacje kandydatów pozyskujemy również dzięki firmowej bazie danych. Metodą Search & Selection realizujemy projekty na stanowiska średniego szczebla, managerskie i specjalistyczne.  Najcześciej rekrutowane stanowiska tą metodą to: projekt manager, kierownik sprzedaży, brand manager, account manager, recruitment manager, lean manager, HR biznes partner

35

Rekrutację zaczynamy od określenia kompetencji pracownika, którego poszukujesz po czym wybieramy metodę poszukiwań z wykorzystaniem kilku źródeł, które pozwolą na zebranie jak największej ilości trafnych aplikacji.

35

Rekrutacja Doskonale wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej osoby na wolne stanowisko pracy w Twojej organizacji, dlatego skupiamy się w pierwszej kolejności na wyznaczeniu kryteriów, które potencjalny kandydat powinien spełniać, tak aby idealnie wpasować jego potencjał w Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami jeżeli szukasz specjalistów w rekrutacji, którzy wykorzystują najnowocześniejsze metody i narzędzia w branży, wciąż je adaptując do zmieniającego się rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i również w oparciu o międzynarodowe standardy.

Opieramy się na metodzie direct search, polegającej na bezpośrednim i precyzyjnym dotarciu do potencjalnego pracownika, który mieści się w zdefiniowanych wcześniej ramach. Będzie to dla Ciebie najlepszy wybór jeżeli poszukujesz wysokiej klasy specjalisty w zawodzie deficytowym, na trudno dostępne stanowisko. Określenie Twoich potrzeb w direct search pomoże nam w identyfikacji idealnej grupy kandydatów, którzy w przyszłości zasilą strukturę Twojej organizacji.

Kompleksowa ocena predyspozycji i kwalifikacji kandydatów, których dla Ciebie wybierzemy będzie kluczem do udanej selekcji. Jeżeli chcesz żebyśmy zaproponowali Ci idealnego kandydata do Twojej organizacji, który jest fachowcem w swojej dziedzinie i spełni powierzone na nim oczekiwania, pozwól nam na profesjonalną selekcję dostępnych zasobów personalnych. Prowadzimy selekcję pracowników na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla oraz na stanowiska specjalistyczne.

                                                                                                             Szukasz wysokiej klasy specjalisty?

skontaktuj się z nami