Ponad dekada doświadczenia pozwoliła nam na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie doradztwa zawodowego i szkoleń. Jesteśmy na rynku od 2002 roku. Rozpoczęliśmy swoją działalność jako firma wspomagająca procesy kadrowe. Współpracowaliśmy z firmami z Polski oraz Europy zachodniej  w zakresie: pośrednictwa pracy, udostępniania pracowników jako agencja pracy tymczasowej oraz rekrutacji na stanowiska specjalistyczne w ramach doradztwa personalnego.

 

PK_uslugi Dzisiaj nieustannie się rozwijamy, poszerzając wachlarz usług HR i podnosząc ich jakość. Ostatnie lata to koncentracja na działalności szkoleniowej i konsultingowej. Dodatkowo jesteśmy autorami testów kompetencyjnych oraz innych narzędzi rekrutacyjnych. Stworzyliśmy portal z ofertami pracy i ofertami szkoleń. Zdobyte doświadczenie i wiedza poprowadziły nas w kierunku kreowania wizerunku w biznesie oraz skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Dziś te dziedziny stały się naszą specjalizacją i z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.

Regularnie współpracujemy z psychologami i  doradcami personalnym oraz z firmami szkoleniowymi i specjalistami zawodowymi z całej Polski. Jako firma posiadająca doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE zdecydowaliśmy się na dalszą kontynuację prac w tym kierunku z powodzeniem realizując projekty na skalę lokalną i międzynarodową.

43

Jesteśmy partnerami HR międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych projektów z obszaru zarządzania zasobami personalnymi. W swojej pracy  koncentrujemy  się na efektywności i skuteczności procesów, które wprowadzamy do firm, co wspólnie z wiedzą biznesową i pozytywnymi relacjami w środowisku HR  pozwoliło nam obrać bezpieczną drogę do sukcesu. Przybliżając Ci naszą ofertę, chcemy abyś razem z nami wybrał właściwy kierunek swojego rozwoju i rozwoju swoich pracowników.

42

Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania dopasujemy do specyfiki Twoich oczekiwań przyjmując przy tym rozsądną kalkulację kosztów, przy jednoczesnej wysokiej jakości świadczonych usług.

 

skontaktuj się z nami