Szkolenia otwarte

 

Dzięki nam możesz skorzystać ze szkoleń prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, które zorganizujemy dla Ciebie w kraju lub za granicą.

Nasza oferta to szereg profesjonalnych szkoleń, które odbywają się w ramach regularnego kalendarza i które nieustannie ulepszamy w odpowiedzi na ciągle zmieniające się trendy i zapotrzebowanie na podnoszenie kwalifikacji zawodowych wśród ich uczestników. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność zmian na poziomie postaw, umiejętności oraz zachowań personelu w Twojej organizacji, niezależnie czy działasz na rynku lokalnym czy międzynarodowym.

Gwarantujemy sprawną organizację, profesjonalny i szybki kontakt oraz terminowość szkoleń. Przed każdym szkoleniem, badamy oczekiwania i poziom grupy, aby dostosować szkolenie do jej indywidualnych potrzeb. Zapewniamy również właściwą dynamikę pracy, szkolenia odbywają się w małych grupach, co pozwala trenerowi na skupienie się w dużej mierze na indywidualnych problemach uczestników.

Na szkoleniach otwartych spotykają się przedstawiciele różnych firm, z różnych sektorów, pracujący na różnych stanowiskach pracy i operujący w różnych środowiskach, często międzynarodowych. Różnorodność doświadczeń, jest wartością dodaną szkoleń otwartych i stwarza możliwość wymiany informacji oraz spojrzenia zarówno na siebie jak i na własną firmę przez pryzmat osób pracujących na podobnych stanowiskach i spotykających się z podobnymi problemami w innych firmach.

 

_WIC8375oo Każde z naszych szkoleń to również profesjonalne doradztwo w zakresie efektywnego zarządzania zdobytą podczas nich wiedzą. Pomożemy Ci zaplanować, przeprowadzić i utrwalić efekty szkoleń, tak aby na stałe zaimplementować zdobyte umiejętności w środowisko w którym poruszają się pracownicy Twojej firmy. Wsparcie, które zaoferujemy Ci po zakończonym szkoleniu to dwie godziny konsultingowe dla każdego uczestnika szkoleń. Uczestnik sam wybierze w jakiej formie zechce z niego skorzystać, telefonicznie, mailowo czy może poprzez wideokonferencję. Wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej wdrożyć nowe umiejętności nabyte podczas szkolenia w życie.

 

 

32

Oferujemy szkolenia specjalistyczne z różnych sektorów co jest możliwe dzięki stałej współpracy z profesjonalistami w swoich dziedzinach. Szkolenia otwarte to dopiero początek tego co możemy Ci zaoferować, zapoznaj się z szkoleniami zamkniętymi i zaprojektuj z nami ich wygląd, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb w Twojej firmie i podnieść jej wartość. W sytuacji chęci przeszkolenia większej ilości osób sugerujemy właśnie takie rozwiązanie, które w szczególny sposób będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

33

 

 

Zobacz naszą Listę szkoleń otwartych

 

lub 

 

skontaktuj się z namiCertyfikat jakości DEKRA/SUS/000024/3

Certyfikat jakości DEKRA/SUS/000024/3.
pobierz certyfikat