Nasza oferta umożliwi Ci skorzystanie z pełnej gammy usług z zakresu outsourcingu HR. Zaprojektuj z nami przyszłość swojej firmy lub postaw na rozwój indywidualny!

 

PK_uslugi

Zaproponujemy Ci profesjonalne szkolenia w ramach naszej oferty regularnej, która wciąż się rozwija o nowe elementy lub dopasujemy szkolenie „szyte na miarę”, które po określeniu Twoich potrzeb i potrzeb Twojego zespołu idealnie wpasuje się oczekiwania jego uczestników, a w przyszłości znacząco wpłynie na wartość dodaną Twojego przedsiębiorstwa. Wachlarz oferowanych przez nas szkoleń jest bardzo szeroki. Oferujemy szkolenia specjalistyczne z różnych sektorów, wciąż dopasowując je do rosnących wymagań uczestników.

Nasze usługi to również rekrutacja i selekcja. Nasi doświadczeni specjaliści zrekrutują dla Ciebie pracowników, którzy idealnie wpasują się w specyfikę Twojej firmy. Rekrutujemy na rynkach międzynarodowych skupiając się na wszystkich stanowiskach, począwszy od najwyższych stanowisk zarządzających, przez stanowiska kierownicze oraz specjalistyczne, a na stanowiskach wykonawczych kończąc.

43

Szukasz sposobu na optymalizację struktury lub środowiska organizacyjnego, którym zarządzasz? Chcesz samodzielnie pozyskać najlepszych kandydatów i pracowników na wolne stanowiska pracy w Twojej organizacji lub po prostu potrzebujesz szybko dotrzeć do fachowców i specjalistów? Konsulting HR, który oferujemy będzie odpowiedzią na wszystkie te pytania.

42

Jeżeli interesuje Cię rozwój indywidualny, również trafiłeś we właściwe miejsce. Z chęcią zaproponujemy Ci szereg usług związanych z profesjonalnym coachingiem, niezależnie od tego na jakim etapie życia właśnie jesteś i jakie wyzwania przed Tobą stoją. Wybierz odpowiednią dla siebie opcję. Life, business lub career. 

42

Zapraszamy do współpracy jeżeli myślisz o rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy. Przeprowadzimy diagnozę Twojej obecnej sytuacji, pomożemy Ci wyznaczyć cele do których dążysz, a następnie umożliwimy ich osiągnięcie.  Personalizacja oferty będzie kluczem do Twojego sukcesu!

 

skontaktuj się z nami