Szkolenia połączone z integracją

 

Organizujemy szkolenia od A do Z, również skupiając się na ich otoczce, która często wykracza poza standardowe ramy procesu wyłącznie edukacyjnego. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz połączyć szkolenia w Twojej firmie z integracją pracowników. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych z powodzeniem można łączyć z innymi elementami, które sprzyjają dobrej atmosferze w zespole.

 

23 Jeżeli interesuje Cię wydarzenie, które w przyjemnym otoczeniu pozytywnie wpłynie na Twój zespół, pozwól nam zorganizować szkolenie połączone z profesjonalnie zorganizowanym czasem wolnym. Zaproponujemy Ci integrację w każdym zakątku naszej planety, gdzie jedynym ograniczeniem może być posiadany przez Ciebie budżet. Każdy krok poza ogólnoprzyjęte normy może zaprocentować w rozwijaniu kompetencji miękkich i pracy zespołowej.

32

Umożliwimy Ci zbudowanie silnego zespołu, dzięki nawiązaniu bliższych relacji wśród pracowników opartych na zaufaniu i szacunku. Polecamy organizację tego typu eventów w środowisku neutralnym, które pomaga minimalizuje skutki stresu i pomaga rozwiązać problemy występujące w miejscu pracy.

33

 

Wyjazdy integracyjne zwiększają motywację w zespole, oraz zwiększają lojalność nie tylko między pracownikami, ale również między pracownikiem a firmą, co z pewnością wpłynie korzystnie na wartość dodaną Twojego przedsiębiorstwa.

Proponujemy szkolenia połączone z integracją w inspirujących miejscach. Możemy wyjść z narzuconych ram i zorganizować spektakularne wydarzenie dla Twojego teamu. Dzięki nam, nie będziesz miał poczucia uczestniczenia w tradycyjnym szkoleniu, zadbamy o to, by zabrać Cię w niezapomnianą  podróż intelektualną, z której powrócisz z bagażem wiedzy, narzędzi i relaksu.

Skontaktuj się z nami już dziś jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę i podnosić jakość kompetencji miękkich w przyjemnej atmosferze.

 

skontaktuj się z nami

 Certyfikat jakości DEKRA/SUS/000024/3

Certyfikat jakości DEKRA/SUS/000024/3.
pobierz certyfikat