Baza Usług Rozwojowych – możliwości dla sektora MŚP

  • Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa?

 

  • Twoja firma działa na terenie województwa opolskiego?

 

  • Chciałbyś zwiększyć kompetencje swoich pracowników?­

 

Jeżeli odpowiedź na wszystkie powyższe pytanie jest twierdząca, to Baza Usług Rozwojowych jest miejscem dla Ciebie. Jej działalność polega na udostępnianiu usług oferowanych przez akredytowane firmy szkoleniowe. Szkolenia, które są publikowane za jego pośrednictwem są częściowo finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny. W województwie opolskim refundacja pokrywa aż 80% wartości usługi. Tylko w latach 2007 – 2013 ze wsparcia skorzystało ponad 310 000 przedsiębiorstw, czyli ponad 1 500 000 pracowników. Co należy zrobić, aby wziąć udział w projekcie?

 

Wystarczy odwiedzić stronę BURu przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć interesującą usługę. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podpisać umowę i zarejestrować się na usługę. Później następuje już jej realizacja. Następnie przedsiębiorca opłaca usługę, a w ciągu 10 dni od dostarczenia dokumentów rozliczeniowych otrzymuje refundację.

advice-advise-advisor-7096

Więcej o BUR

 

Baza Usług Rozwojowych jest ogromną szansą dla przedsiębiorców sektora MSP na zwiększenie kompetencji swoich pracowników. Oprócz korzystania z przedstawionych ofert mogą oni także składać spersonalizowane zamówienia na usługi szkoleniowe, doradcze, mentoring etc., a także uzyskiwać potwierdzenie posiadanych już umiejętności poprzez egzaminy zakończone otrzymaniem certyfikatu. Szacowany budżet na wymienione usługi wynosi 6 500 000 złotych tylko dla województwa opolskiego.

 

Nasza firma także oferuje swoje usługi za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych. Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2000 roku. W ofercie mamy szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych z różnych sektorów, dopasowanych do wymagań uczestników. Współpracujemy z siatką doświadczonych trenerów, dobierając współpracowników z troską o wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość i indywidualne podejście do klienta.

 

Nasza oferta w BUR

 

 

szkolenia_RGB__200x200_light

Skontaktuj się z nami!
+48 694 660 312
szkolenia@projektancikariery.pl

 

Zapraszamy na szkolenie „Zmiany w prawie pracy 2019”

Celem szkolenia jest aktualizacja wiedzy na temat prawa pracy, poprawa umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania oraz możliwości optymalizacji kosztów pracowniczych. 

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w Małopolsce

Jesteś po 30-tce i nie możesz znaleźć pracy? Chciałbyś podjąc się stażu zawodowego? A może potrzebujesz przygotować pracownika i przyjąć go na staż?

czytaj dalej

Usługi, które mogą otrzymać dofinansowanie w BUR

Możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników jest niewątpliwie ogromną szansą dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w woj. opolskim

Poszukujesz płatnego stażu zawodowego? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? A może chciałbyś zatrudnić kogoś na staż?

czytaj dalej

Jak taniej wyszkolić pracowników?

Innowacyjny biznes nie istnieje bez aktualizacji wiedzy. Baza Usług Rozwojowych jest ogromną szansą dla przedsiębiorców na to by wyszkolić pracowników.

czytaj dalej