Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO NA KURSACH WÓZKÓW JEZDNIOWYCH I SUWNIC

Miejsce pracy: Opole, woj. Opolskie i okolice

oferty pracy

Obowiązki

  • tłumaczenie ustne podczas kursów
  • tłumaczenie ustne podczas egzaminów UDT
  • tłumaczenie materiałów szkoleniowych

Wymagania

  • znajomość słownictwa z branży technicznej
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • pracę w elastycznym wymiarze godzin
  • zadaniowy system pracy
  • możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

Dodatkowe informacje