Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji IT

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

oferty pracy

Obowiązki

  • samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych w obszarze IT,
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
  • prowadzenie negocjacji i finalizowanie umów z kandydatami,
  • pozyskiwanie i angażowanie kandydatów z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych i sourcingowych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbałość o Candidate Experience,
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi i freelancerami
  • przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym profesjonalnych portali i mediów społecznościowych
  • budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów

Wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru IT
  • umiejętność i doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą Direct Search,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość lokalnego i międzynarodowego rynku pracy
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, dynamika działania
  • nastawienie na realizację celu
  • otwartość na nienormowany czas pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole
  • wsparcie współpracowników w adaptacji
  • pyszna kawa/ herbata
  • świętowanie urodzin

Dodatkowe informacje