Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: woj. opolskie

oferty pracy

Obowiązki

  • świadczenie profesjonalnych usług z zakresu pielęgniarstwa
  • realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań pielęgniarki / pielęgniarza
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej
  • opieka nad stanowiskiem pracy
  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza: średnie lub wyższe pielęgniarskie
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe jako pielęgniarka, uzyskane w okresie pięciu lat bezpośrednio poprzedzających termin złożenia wniosku
  • wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • empatia, umiejętność wsłuchania się w potrzeby pacjenta
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy własnej
  • dla osób spoza Polski mile widziana znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy
  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem pielęgniarskim za granicą zainteresowani podjęciem pracy w Polsce! W przypadku kandydatów spoza UE – pomoc w uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania Zawodu pielęgniarki i szybka procedura rekrutacyjna BEZ NOSTRYFIKACJI!

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stały rozwój
  • dla osób spoza UE zapewniamy program adaptacyjny
  • dla osób spoza UE pomoc w relokacji – gwarantujemy mieszkanie
  • dla osób spoza UE kurs języka polskiego

Dodatkowe informacje