Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: południowa i centralna Polska

oferty pracy

Obowiązki

  • działania prowadzące do pozyskiwania nowych klientów, którzy szukają pracowników
  • sprzedaż usług firmy oraz obsługa klientów na przydzielonym terenie
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • raportowanie o przebiegu procesu rekrutacji poszczególnych klientów oraz badanie satysfakcji klienta

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług w zakresie outsourcingu pracowniczego– warunek konieczny!
  • znajomość rynku pracy
  • posiadanie bazy klientów
  • nastawienie na wynik
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • myślenie strategiczne; rozumienie procesów biznesowych
  • wysokie umiejętności negocjacyjne; umiejętność wywierania wpływu
  • umiejętność organizacji pracy własnej – duża motywacja i chęć działania
  • obowiązkowość, skuteczność
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy – wysoka prowizja
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • pracę w szybko rosnącej firmie z dużym potencjałem
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dużą elastyczność działania

Dodatkowe informacje