Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji w Gruzji

Miejsce pracy: Tbilisi, Gruzja

oferty pracy

Obowiązki

  • tłumaczenie na język rosyjski oraz gruziński ogłoszeń o pracę, artykułów, postów itp. i zamieszczanie ich w mediach społecznościowych
  • odpowiadanie na wiadomości wysyłane do strony na facebooku
  • kontakt z kandydatami odpowiadającymi na zamieszczone ogłoszenia o pracę
  • poszukiwanie nowych kandydatów (direct search) i budowanie sieci kontaktów
  • poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów
  • nadzór nad dokumentacją rekrutacyjną
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań i rekomendacji
  • sporządzenie i prowadzenie bazy danych CV

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na min. dobrym poziomie (swobodna i poprawna komunikacja w mowie i piśmie)
  • mile widziana znajomość j. polskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista i empatia
  • dokładność i zorganizowanie
  • swoboda i łatwość w pisaniu tekstów do określonej grupy docelowej
  • otwartość, kreatywność, samodzielność i zorganizowanie
  • umiejętność praktycznego posługiwania się pakietem MS Office

Oferujemy

  • współtworzenie globalnego projektu rekrutacyjnego
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • komfortowe warunki zatrudnienia
  • motywujące wynagrodzenie
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy w Indiach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dodatkowe informacje