Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

oferty pracy

Obowiązki

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz specjalistyczne
  • Pozyskanie kandydatów w oparciu o zamówienia klientów (zgodne z opisem stanowiska)
  • Analiza dokumentów rekrutacyjnych/Selekcja kandydatów/ Przedstawianie rekomendacji
  • Utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji zgodnie ze standardami firmy
  • Budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów
  • Prowadzenie badań rynku, testowanie nowych technik oraz rozwijanie metod rekrutacyjnych kontaktu z kandydatami

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację- warunek konieczny!
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnej rekrutacji i selekcji kandydatów na określone stanowiska
  • Wiedza na temat narzędzi i trendów w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników
  • Nastawienie na wynik
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B- mile widziane

Oferujemy

  • Ciekawą i kreatywną pracę z możliwością bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy
  • Rynkowe wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny, uzależniony od obiektywnych wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole
  • Wsparcie współpracowników w adaptacji

Dodatkowe informacje