Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik biura w Gruzji

Miejsce pracy: Tbilisi, Gruzja

oferty pracy

Obowiązki

  • systematyczne realizowanie założeń budżetowych
  • rekrutacja pracowników wykonawczych do pracy w Europie
  • weryfikacja kompetencji i kwalifikacji pracowników poprzez testy praktyczne
  • budowania i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami firmy oraz kandydatami z Gruzji
  • kształtowanie profesjonalnego wizerunku firmy na rynku pracy
  • przygotowywania wewnętrznych raportów firmowych

Wymagania

  • doświadczenie w branży HR min. 1 rok
  • wiedza i doświadczenie w zakresie uzyskiwania wiz pracowniczych do Europy
  • znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
  • determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • komfortowe warunki zatrudnienia
  • motywujące wynagrodzenie
  • dużą samodzielność i elastyczność działania
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy w krajach rosyjskojęzycznych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dodatkowe benefity (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne)

Dodatkowe informacje