Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Instruktor spawania

Miejsce pracy: Kalisz, woj. wielkopolskie

oferty pracy

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych ze spawania metodą TIG i MIG-MAG
  • przeprowadzanie i nadzór nad testami szkolonych pracowników
  • ocena spawanych złączy
  • nadzór nad wprowadzeniem nowych spawaczy w procesy produkcyjne obowiązujące w poszczególnych zakładach
  • prowadzenie zajęć z nauki czytania i właściwej interpretacji rysunku technicznego

Wymagania

  • ukończony kurs spawania metodą MIG-MAG i TIG
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza w zakresie spawania MIG-MAG i TIG
  • znajomość materiałów używanych w produkcji
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie lub doświadczenie pedagogiczne
  • znajomość j. rosyjskiego i/ lub angielskiego

Oferujemy

  • pracę dodatkową (umowa zlecenia)
  • rynkowe wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole
  • ciekawą i kreatywną pracę z możliwością bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy
  • wsparcie współpracowników w adaptacji

Dodatkowe informacje