Potrzebujesz szybko dotrzeć do fachowców i specjalistów, a brakuje ich w Twoim rejonie? Pracownik złożył Ci wypowiedzenie lub się rozchorował? Nie masz czasu na rekrutację lub masz okresowy wzrost zamówień? Skorzystaj z naszej usługi outsourcingu pracowniczego!

Pracownicy ze wschodu to wygoda, mniej stresu oraz jednocześnie nowoczesny sposób na zarządzanie pracownikami. Doradzimy Ci optymalne rozwiązanie po ustaleniu w jakiej sytuacji znajduje się Twoja organizacja.

21

Mamy doświadczenie w pośrednictwie specjalistów oraz pracowników wykonawczych z Ukrainy, Kazachstanu, Gruzji, Azerbejdżanu, Białorusi i Mołdawi. Szukasz wykwalifikowanego personelu w zawodach: szwaczka, stolarz, tapicer, spawacz, ślusarz, tokarz czy frezer lub poszukujesz pracownika produkcji czy budowlańców? To tylko przykłady. Wachlarz naszych możliwości jest o wiele większy i zależy tylko od Twoich potrzeb.

Jesteśmy firmą podwykonawczą z Opola, świadczącą takie usługi jak: spawanie. Po naszej stronie jest cały proces od rekrutacji i selekcji, poprzez zatrudnienie, zakwaterowanie i dowóz osób do miejsca pracy. Zajmiemy się też wszystkimi formalnościami związanymi z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców. 

20

Jeżeli szukasz zmotywowanych i dyspozycyjnych pracowników to outsourcing jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W ramach usługi to my zadbamy o wyszukanie pracownika, legalizację pobytu oraz pracy dla cudzoziemców. 

 

Korzyści ze współpracy z nami w ramach outsourcingu pracowniczego:

  • Skupisz się na swoim biznesie minimalizując czas na administrację, kadry i rekrutacje;
  • Będziesz mieć elastycznych pracowników ze wschodu, którzy chętnie pracują w nadgodzinach, w weekendy, w różnych systemach czasu pracy;
  • Nie musisz martwić się brakiem osób na lokalnym rynku pracy, chorobą pracownika, jego urlopem, czy wypowiedzeniem;
  • Zmniejszysz rotację wśród personelu odpowiednio dobierając z nami system motywacyjny;
  • Korzystasz z pracowników wtedy kiedy ich potrzebujesz, a to da Ci elastyczność w wykonywaniu zleceń dla Twoich klientów;
  • Lepiej zarządzasz kosztami personelu, bo zmniejszasz i zwiększasz jego ilość, bez martwienia się o ograniczenia przepisami, które dotyczą zwolnień indywidualnych i grupowych;
  • Nie musisz przechowywać dokumentów 50 lat, nie będziesz prowadzić teczek osobowych przetwarzać danych osobowych, rejestrować i rozliczać czasu pracy, wypisywać skierowań na badania lekarskie, sporządzać umów itp.;
  • Nie będziesz rozliczać PFRONu, negocjować ze związkami zawodowymi, martwić się że po 33 miesiącach pracy Twoi pracownicy mają umowy na czas nieokreślony. 

 

 

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

 Henry Ford