Nasz zespół Tworzą ludzie z pasją. W organizacji mamy następujące działy:

  • Dział kadr i księgowości
  • Dział legalizacji i zatrudnienia
  • Dział rekrutacji międzynarodowej
  • Dział koordynacji
  • Dział projektowo- szkoleniowy

Firmą zarządzają Dawid Seifert i Paweł Kaczmarek.


DAWID SEIFERT

Właściciel, dyrektor, członek zarządu i przedsiębiorca. Specjalizuje się w branży zasobów ludzkich. Szczególnie interesuje go poszukiwanie, rekrutacja i selekcja na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania, promocji i tworzenia struktur agencji zatrudnienia na rynku pracy.

Jego cele to:

  • poprawienie wydajności procesów, efektywności personelu, a zarazem osiągnięcie lepszych wyników biznesowych przez firmy które obsługuje,
  • tworzenie i realizacja nowoczesnych, ciekawych i inspirujących szkoleń w kraju i za granicą dla kadry managerskiej,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Obszary w których się specjalizuje: zarządzanie projektami rekrutacyjnymi, profesjonalne szkolenia specjalistyczne z kompetencji osobistych i społecznych, zarządzanie procesami, marketing internetowy, tworzenie narzędzi HR oceny personelu, testów kompetencyjnych oraz osobowościowych, tworzenie procedur oraz systemów rekrutacyjnych, tworzenie struktur organizacyjnych dla celów  rekrutacji międzynarodowej, delegowanie pracowników do pracy za granicą, szkolenia i doradztwo dla firm pokrywane z środków UE.

Po pracy wciąż aktywny, pływa i uprawia boks, to napędza go do dalszych działań.

Cytat, który inspiruje go do dalszych działań:
„Wyciągaj wnioski z wczoraj, żyj dzisiaj, miej nadzieję na jutro. Ważne jest żeby nigdy nie przestawać pytać.” – Albert Einstein Paweł Kaczmarek

Współwłaściciel firmy, zarządza obszarem outsourcingu pracowniczego na rynkach międzynarodowych. Jego kariera zawodowa związana jest z branżą HR od 2000 r. Zajmował się zarządzaniem i koordynowaniem strukturami rekrutacyjnymi do projektów międzynarodowych oraz świadczeniem usług agencji pracy w Polsce i na zachodzie.

Pracował dla niemieckich, holenderskich oraz belgijskich pracodawców jako manager, dyrektor personalny i dyrektor naczelny. Posiada wieloletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu, zarządzaniu pracownikami oraz ich ewaluacji i ocenie okresowej, negocjacjach w biznesie międzynarodowym, doradztwie zawodowym oraz marketingu internetowym.

Prywatnie dumny ojciec dwójki dzieci, pochodzący z Kalisza.
Wolne chwile spędza na spacerach i joggingu ze swoim psem oraz pływaniu.


Na bieżąco poszukujemy specjalistów z obszaru HR do jednorazowej lub długofalowej współpracy,
a jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z HR zapraszamy Cię na praktyki i staże.
Niezależnie od tego czy posiadasz bogate doświadczenie, czy dopiero je zdobywasz, skontaktuj się z nami! DOŁĄCZ DO NAS