11

Skuteczna rekrutacja

Stworzyliśmy jedyny specjalistyczny test dla rekrutacji międzynarodowej którego skuteczność została potwierdzona przez naszych klientów oraz empirycznych doświadczeniach setek osób. Nasze narzędzie daje dodatkową informacje  w procesie rekrutacji o kandydatach którzy poszukują zatrudnienia za granicą. Jest szczególnie przydatne dla firm rekrutacyjnych które mają wymagających klientów lub rekrutują na stanowiska specjalistyczne. Test sprawdza takie kompetencje jak: dokładność, wytrzymałość, zrównoważenie emocjonalne i wiele innych cennych zarówno dla pracodawców jak i agencji zatrudnienia cech.

SR

Posiadamy 3 rodzaje testów:

  1. Test społeczny – sprawdza kandydatów w jaki sposób funkcjonują w większej grupie osób, jak współpracują w pracy i poza pracą
  2. Test osobowościowy – bada kandydatów pod kątemtego  jakie umiejętności mają i jak są one powiązane z ich charakterem, na ile są sumienni, czy też samodzielni.
  3. Test kierowniczy – weryfikuje czy kandydat aplikujący np. na brygadzistę wywiąże się ze swoich obowiązków w zakresie zarządzania i planowania pracy.

 

Otrzymując wyniki testu dowiesz się nie tylko czy pracownik wpasuje się w Twoją organizację, ale również jakie są jego mocne strony oraz gdzie sprawdzi się najlepiej.

 

Więcej informacji o testach można znaleźć pod linkiem

SR_LOGO

Zapraszamy do wersji demo testu oraz do kontaktu z naszym biurem!