Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie w związku z realizacją przez naszą firmę projektów unijnych poszukujemy trzech osób do współpracy na stanowisku:

Trener

Miejsce pracy: woj. opolskie
Liczba wakatów: 3

oferty pracy

Obowiązki

  • prowadzenie szkoleń zawodowych w ramach projektów unijnych z jednego z poniższych tematów:
    • obsługa klienta
    • sprzedaż
    • pracownik administracyjno – biurowy
  • prawidłowe i sumienne prowadzenie dokumentacji szkoleniowej

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń min. 2 lat
  • zaangażowanie i elastyczność
  • referencje od klientów

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • profesjonalizm w organizacji szkoleń
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów

Dodatkowe informacje