Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta psycholog

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

Lider opolskiego rynku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oferuje mocny start w karierze i nabycie doświadczenia przy realizacji projektów HR, szkoleniowych oraz rekrutacyjnych. Jeśli jesteś studentem / studentką lub absolwentem kierunku psychologii lub pedagogik i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczania w zawodzie, interesujesz się rozwojem i pracą w dziale HR / lub rozwojem kompetencji miękkich ta oferta jest dla Ciebie!

oferty pracy

Obowiązki

  • przygotowanie i wypełnianie dokumentacji związanej z doradztwem edukacyjnym i zawodowym
  • przygotowanie diagnozy potrzeb edukacyjnych uczestników projektów unijnych
  • weryfikacja dokumentów szkoleniowych
  • przygotowanie testów w ramach projektów unijnych oraz komercyjnych
  • wsparcie zespołu konsultantów przy realizacji projektów szkoleniowych i rekrutacyjnych
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
  • wstępne wywiady telefoniczne i umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych
  • kreatywne poszukiwanie kandydatów
  • wsparcie organizacyjne kierowników działów

Wymagania

  • wymagamy chęci poszerzania wiedzy w dziedzinie HR / rekrutacji / szkoleń
  • kreatywności, komunikatywności i otwartości na podejmowanie nowych wyzwań
  • wiedzy z obszaru HR z zakresu oceny predyspozycji zawodowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 3 – miesięczny płatny staż
  • realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań
  • przyjazną atmosferę i wsparcie w zespole
  • elastyczny system pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze i wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość rozwijania kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • zdobycie ciekawych doświadczeń związanych z funkcjonowaniem Działu HR
  • możliwość dalszej współpracy po odbyciu stażu

Dodatkowe informacje