Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz-monter

Miejsce pracy: woj. opolskie

oferty pracy

Obowiązki

  • obsługa mechanicznych narzędzi ręcznych do: szlifowania, cięcia, wykonania spoin szczepnych elementów/konstrukcji, wiercenia
  • obróbka wykończeniowa spoin po spawaniu
  • montaż konstrukcji i instalacji technologicznych
  • stosowanie się do zasad BHP podczas prowadzonych prac oraz instrukcji stanowiskowych dla poszczególnych urządzeń
  • praca pod nadzorem mistrza/brygadzisty
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego czytania

Wymagania

  • min. średnie zawodowe
  • 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • język polski w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego w stopniu dobrym
  • uprawnienia lub odbyte szkolenie z zakresu obsługi urządzeń mechanicznych niezbędnych do realizowania powierzonych zadań takie jak , np. szlifowanie
  • prace na:
    • wiertarce stołowej
    • przecinarce ściernicowej
    • wózkach transportowych
    • urządzeniach transportu pionowego i dźwignicach
    • urządzeniach spawalniczych
    • prace przy użyciu narzędzi o napędach pneumatycznych
    • elektrycznych i innych, inne na które posiada uprawnienia
    • uprawnienia energetyczne G2 i G3
    • uprawnienia do pracy powyżej 3m
    • uprawnienia hakowego
  • obsługa mechanicznych narzędzi ręcznych
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa zlecenia
  • 10 zł/h netto
  • zakwaterowanie zapewnione, koszt za opłaty – 300 zł/mc. Dojazd do Polski na koszt pracownika.
  • odzież i obuwie robocze zapewnione, jeżeli pracownik przepracuję powyżej 3 mc – nie ponosi kosztów, w innym wypadku koszt kompletu – 350 zł
  • praca stała na godziny wg grafiku, 220-240 h/mc, 2 zmiany (6-14/14-22), 6 dni w tygodniu, minimalny okres pracy 3 miesiące

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny lub na adres apt@projektancikariery.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:
tel. +48 600 533 447 lub e-mail: apt@projektancikariery.pl

Oferty pracy

Konsultant ds. sprzedaży

2017.06.21 - Opole; opolskie

Płatne staże

2017.06.02 - opolskie

Trener ICT – standard ECCC

2017.06.01 - opolskie

Młodszy specjalista ds. logistyki

2017.05.31 - Chrząstowice; opolskie

Pracownik biurowy, telemarketer, młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

2017.05.30 - Nowy Sącz; małopolskie

Coach – psycholog

Doradca Zawodowy / Rekruter

2017.05.29 - Knurów / Katowice; śląskie

Kierownik projektu EFS

Młodsza księgowa

2017.05.27 - Opole; opolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Agent nieruchomości

2017.05.26 - Opole; opolskie

Sprzedawca w sklepie spożywczym

2017.05.24 - Kalisz; wielkopolskie

Spawacz MIG-MAG (135,136)

2017.05.23 - opolskie

Koordynator pracowników z Ukrainy

2017.04.28 - Opole; opolskie

Rekruter pracowników z Ukrainy

2017.04.27 - Opole; opolskie

Trener

2017.04.25 - opolskie