Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie świadczenia usług leasingu i outsourcingu pracowniczego oraz rekrutacji. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy pomagają swoim Klientom zdobyć wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy firmą wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

oferty pracy

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych
  • księgowanie dokumentów sprzedażowych, kosztowych, list płac oraz delegacji
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowej CIT i VAT, prowadzenie rejestru VAT (rozliczenia międzynarodowe i krajowe)
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • kontrola i uzgadnianie sald

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- 4 lata
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisach podatkowych w zakresie CIT i VAT- weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu znajomość programu Comarch Optima, MS Office, w szczególności MS Excel
  • dokładność, sumienność, samodzielność
  • wysoka motywacja i chęć do pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z dodatkowym systemem premiowym
  • możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • wsparcie współpracowników w adaptacji
  • udział w cyklicznych spotkaniach dla zespołu (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia na wydarzenia kulturalne)

Dodatkowe informacje