Nasza partnerska organizacja Fundacja Rozwoju Regionów poszukuje osoby z doświadczeniem w pracy przy projektach unijnych. Jest  otwarta na współpracę zarówno z osobami z doświadczeniem w realizacji projektów unijnych, jak i z koordynatorami takich projektów. Firma zajmuje się organizacją szkoleń EFS i realizacją różnych projektów unijnych dotyczących głównie ekonomii społecznej, aktywizacji bezrobotnych, promowania przedsiębiorczości oraz podnoszenia kwalifikacji i potencjału.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Zawodowy / Rekruter

Miejsce pracy: Knurów / Katowice, woj. śląskie

oferty pracy

Obowiązki

  • Rekrutacja uczestników projektu
  • Prowadzenie spotkań informacyjnych dla osób bezrobotnych
  • Prowadzenie wywiadów diagnozujących (w tym wykonywanie testów psychologicznych) zakończonych opracowaniem IPD
  • Prowadzenie działań aktywizacyjnych i nadzór nad procesem aktywizacji w formach obligatoryjnych
  • Wsparcie rozwoju kompetencji osób bezrobotnych
  • Udzielanie wsparcia uczestnikom w kontaktach z przedsiębiorcami
  • Współpraca z Pośrednikami Pracy w zakresie dopasowywania potencjału uczestników do pozyskanych ofert pracy

Wymagania

  • Duża dyspozycyjność
  • Udokumentowane wykształcenie i minimum 2-letnie doświadczenie w poradnictwie zawodowym, na podstawie umów o pracę, umów zleceń i prowadzonych działalności gospodarczych – WARUNEK KONIECZNY
  • Wykształcenie wyższe psychologiczne – WARUNEK KONIECZNY
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Dążenie do realizacji celu
  • Asertywność

Oferujemy

  • Komfortowe warunki zatrudnienia
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Oferty pracy

Koordynator pracowników z Ukrainy

2017.08.21 - Opole; opolskie

Specjalista ds. kadr i płac

2017.08.20 - Opole; opolskie

Młodsza księgowa

2017.08.19 - Opole; opolskie

Specjalista ds. obsługi klienta i marketingu

2017.08.18 - Opole; opolskie

Referent

2017.08.17 - Opole; opolskie

Stażysta psycholog

2017.08.10 - Opole; opolskie

Pracownik administracyjno-biurowy

2017.08.09 - Nowy Sącz; małopolskie

Kierownik projektu EFS

2017.08.08 - Knurów / Katowice / Opole;

2017.08.07 - Knurów / Katowice; śląskie

Nauczyciel informatyki / trener ICT

2017.08.06 - opolskie

Trener

2017.06.21 - opolskie

Sprzedawca w sklepie spożywczym

2017.06.20 - Kalisz; wielkopolskie

Spawacz MIG-MAG (135,136)