ikona niebieska

 

Zarząd firmyDawid_s

DAWID SEIFERT

Współwłaściciel firmy

Właściciel, dyrektor, członek zarządu i przedsiębiorca. Specjalizuje się w branży zasobów ludzkich. Szczególnie interesuje go poszukiwanie, rekrutacja i selekcja na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania, promocji i tworzenia struktur agencji zatrudnienia na rynku pracy.

Jego cele to:

  • poprawienie wydajności procesów, efektywności personelu, a zarazem osiągnięcie lepszych wyników biznesowych przez firmy które obsługuje,
  • tworzenie i realizacja nowoczesnych, ciekawych i inspirujących szkoleń w kraju i za granicą dla kadry managerskiej,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Obszary w których się specjalizuje: zarządzanie projektami rekrutacyjnymi, profesjonalne szkolenia specjalistyczne z kompetencji osobistych i społecznych, zarządzanie procesami, marketing internetowy, tworzenie narzędzi HR oceny personelu, testów kompetencyjnych oraz osobowościowych, tworzenie procedur oraz systemów rekrutacyjnych, tworzenie struktur organizacyjnych dla celów  rekrutacji międzynarodowej, delegowanie pracowników do pracy za granicą, szkolenia i doradztwo dla firm pokrywane z środków UE.

Po pracy wciąż aktywny, pływa i uprawia boks, to napędza go do dalszych działań.

Cytat, który inspiruje go do dalszych działań:
„Wyciągaj wnioski z wczoraj, żyj dzisiaj, miej nadzieję na jutro. Ważne jest żeby nigdy nie przestawać pytać.” – Albert Einstein Paweł 2

PAWEŁ KACZMAREK

Współwłaściciel firmy

Zarządza firmą, w szczególności działem leasingu pracowniczego osób z Ukrainy. Jego kariera zawodowa związana jest z branżą HR  od 2000 r. Zajmował się zarządzaniem i koordynowaniem strukturami rekrutacyjnymi do projektów międzynarodowych oraz świadczeniem usług agencji pracy w Polsce i na zachodzie. Pracował dla niemieckich, holenderskich oraz belgijskich pracodawców jako manager, dyrektor personalny i dyrektor naczelny. Posiada również doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcja personelu, zarządzaniu pracownikami oraz ich ewaluacji i ocenie okresowej, negocjacjach w biznesie międzynarodowym, doradztwie zawodowym oraz marketingu internetowym. 

Prywatnie dumny ojciec dwójki dzieci, pochodzący z Kalisza. Wolne chwile spędza na spacerach i joggingu ze swoim psem oraz pływaniu. ikona niebieska

  

Dział HR i projektów UEKamila-001

KAMILA FIGURA

HR Manager

Przeszło 10 lat związana z rekrutacją na stanowiska specjalistyczne, kierownicze, menedżerskie oraz masowe. Posiada ugruntowane doświadczenie w doborze i interpretacji testów psychologicznych. Opracowuje koncepcje projektów Hr-owych. Od kilku lat pracuje w obszarze psychologii biznesu. Związana również z aktywizacją bezrobotnych. Prowadzi szkolenia oraz praktyki z zakresu: radzenia sobie ze stresem,  symulacji rozmów rekrutacyjnych i badania potencjału. Inne jej role to: kierownik merytoryczny projektów, psycholog, asesor, konsultant, coach.

Po pracy uwielbia spędzać czas w towarzystwie najbliższych. W wolnych chwilach oddaje się pracy kreatywnej jaką jest aranżacja wnętrz (koniecznie z tabliczką czekolady Milka w ręce). 

Jej motto:
„Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu” – Konfucjusz
Praca może być pasją 🙂Magdalena Bury-Zadroga

Psycholożka, pedagożka, trenerka biznesu, coach. Od ponad 10 lat pracuje z ludźmi i dla ludzi. Działa w organizacjach pozarządowych, realizując projekty na rzecz integracji społecznej, międzypokoleniowej, wzmacniające kobiety i budujące poczucie tożsamości kulturowej. Jej naturalnym środowiskiem pracy jest ruch i zmienność, dlatego świetnie odnajduje się w koordynowaniu projektów i właśnie tym zajmować się będzie w naszej firmie.

Weekendy spędza w górach lub w lesie z mężem, malamutem Hulkiem i huskim Wolverinem. Trenuje dogtrekking i przymierza się do psich zaprzęgów.

Ulubiony cytat: „Jeśli nie mogę przejść przez jedne drzwiprzejdę przez inne, albo stworzę nowe” – Joan RiversKuba

Jakub Hober

Kierownik projektu

Z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Dotychczas pracował jako koordynator projektów w Fundacji działającej w obszarze sportu i kultury fizycznej oraz przy organizacji imprez sportowych, a także jako koordynator biura zajmującego się aktywizacją osób bezrobotnych. Posiada również doświadczenie w pracy jako asystent dziecka autystycznego oraz prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci. W naszej firmie kieruje działem szkoleń i projektów UE, zajmuje się kompleksową realizacją szkoleń oraz projektów rozwojowych oraz koordynuje i zarządza projektami unijnymi. 

Po pracy najchętniej zajmuję się swoją pasją, czyli piłką nożną. Lubi też wolnym czasie posłuchać muzyki (m.in. jazz oraz house), a także poczytać dobrą książkę o tematyce sportowej.

Motto: 
„W życiu nie ma problemów, są tylko wyzwania”Marek

Marek Warzecha

Specjalista ds. rozliczeń

Z wykształcenia biotechnolog, zawodowo związany z administracją, w szczególności zainteresowany projektami unijnymi. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu planów inwestycji i zamówień publicznych, brał udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego. Składał zamówienia wraz z kontrolą ich realizacji oraz sprawdzał poprawność dokumentacji projektowej i faktur. W naszej firmie zajmuje się rozliczaniem projektów unijnych, dbaniem o poprawność dokumentacji oraz poszukiwaniem naborów wniosków o dofinansowanie z Funduszy Europejskich. 

Muzyki słucha non-stop, a w wolnych chwilach czyta książki, prasę i gra w gry komputerowe. Interesuje się również sportem – piłką nożną (aktywnie i biernie) i skokami narciarskimi (biernie). Od najmłodszych lat zainteresowany polityką, historią i filozofią.

Ulubiony cytat:
„tisze jediesz, dalsze budiesz / тише едешь, дальше будешь”Alfreda

Alfreda Kukuś

Specjalista ds. szkoleń i projektów UE

Posiada kilkuletnie doświadczenie handlowe. Jest odpowiedzialna za sprzedaż bezpośrednią naszych usług. Zajmuje się rekrutacją uczestników szkoleń do projektów otwartych oraz zamkniętych. Wspiera także dział szkoleń i projektów w organizacji szkoleń oraz w pozyskiwaniu uczestników stażu, a także dział leasingu pracowniczego w poszukiwaniu mieszkań dla naszych pracowników tymczasowych. 

Interesuje się literaturą piękną, trendami na rynku mody oraz sportami kontaktowymi. Z pasją zajmuje się prowadzeniem domu, w szczególności uwielbia gotować tradycyjne domowe przysmaki kuchni polskiej. 

Motto:
„Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali”Sara Michna

Młodszy specjalista ds. szkoleń

Absolwentka Politechniki Śląskiej, z wykształcenia Audytor Biznesowy. Aktualnie w trakcie studiów magisterskich na kierunku Ekonomia. Aktywnie rozszerza swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami, który jest obszarem jej zainteresowań.  Ceni sobie rozwój osobisty. W naszej firmie wspiera Zespół Działu szkoleń i projektów UE.  Zajmuje się rekrutacją uczestników, weryfikacją składanych przez nich dokumentów, ich poprawną ewidencją oraz  pomaga w organizacji szkoleń. Ponadto jest odpowiedzialna za przygotowanie oraz obieg dokumentów administracyjnych, a także przygotowuje materiały zarówno szkoleniowe jak i promocyjne.

W wolnych chwilach sięga po dobrą książkę oraz poświęca się swoim zainteresowaniom – rysowaniu oraz bieganiu. Uwielbia również spędzać czas z najbliższymi, podróżować oraz odkrywać najróżniejsze kuchnie świata.ikona niebieska

 

Dział marketingu i szkoleńteresss

TERESA CHROSTEK

Manager ds. marketingu i PR

Aktualnie studentka studiów podyplomowych na AGH na kierunku „Marketing Internetowy”. Współpracuje z firmą od początku 2015 roku. Dba o pozytywny wizerunek firmy i jakość świadczonych usług, a także o jej stały rozwój. Zajmuje się prowadzeniem strony internetowej oraz profili społecznościowych. Współpracuje z agencjami reklamowymi, mediami i programistami. Dba o zgodność materiałów reklamowych ze standardami graficznymi firmy. Wdraża nowych pracowników firmy i dba o wyposażenie ich w niezbędne narzędzia do pracy. Odpowiedzialna także za realizację szkoleń komercyjnych i bezpłatnych. 

Zaangażowana w różne społeczne działania związane z poprawą jakości środowiska. Miłośniczka gór i zwierząt uwielbiająca aktywnie spędzać czas z bliskimi w magicznych zakątkach Krakowa i reszty świata. 

Ulubiony cytat:
„Zrozumieć szczęście to jakby zrozumieć, że grunt na którym stoisz, nie może być szerszy od dwóch stóp, które go pokrywają.” – F. Kafka

 Jakub Filipkowski

Konsultant ds. marketingu i rekrutacji

Z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Badacz psychologii pracy aktywnie uczestniczący w konferencjach naukowych. Wspiera działania marketingowe i procesy rekrutacyjne – odpowiada za bazę kandydatów i bierze udział w ich wstępnej selekcji. Ma swój wkład w prowadzenie strony internetowej i profilu firmy w serwisach społecznościowych.

Prywatnie słuchacz i wykonawca muzyki grający głównie na gitarze basowej. Interesuje się historią nauki i literaturą. Fan szermierki na pięści, którą rekreacyjnie trenuje.

Ulubiony cytat:

„Trzeba walczyć w taki czy inny sposób i nie padać na kolana” Albert Camusikona niebieska

 

Dział rekrutacji międzynarodowejViki

VIKTORIIA TRETIACHENKO

Manager ds. rekrutacji międzynarodowej

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Opolskim oraz aktorstwa w Instytucie Sztuk Ekranowych w Kijowie. Swoje doświadczenie w pracy i wsparciu obcokrajowców przyjeżdżających do Polski zdobywała już podczas studiów jako wolontariuszka Uniwersytetu Opolskiego oraz praktykantka Centrum Partnerstwa Wschodniego UO. W naszej firmie jest odpowiedzialna za rekrutację pracowników tymczasowych z Ukrainy. Do jej zadań należy m.in. kontakt z partnerami na Ukrainie, selekcja kandydatów oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych. W pracy najważniejszy jest dla niej rozwój osobisty i doskonalenie umiejętności oraz satysfakcja i zadowolenie, kiedy widzi, że dzięki jej pracy życie osób, które do nas przyjeżdżają zmienia się w lepszym kierunku.

Jej pasją jest światowa kinematografia. Interesuje się również psychologią rozwoju osobistego w wolnych chwilach czytając artykuły i badania o tej tematyce. 

Motto, którym się kieruje:
„Wszystko co robisz z zadowoleniem, zadowolenie i satysfakcję przynosi”IMG_7070-001

Włodzimierz Kamieniecki

Konsultant ds. rekrutacji i selekcji

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu personelem i rekrutacji pracowników. Pracował na takich stanowiskach jak HR Dyrektor czy Dyrektor ds. personalnych. Rekrutacją osób z Ukrainy zajmuje się od 1989 roku. Prowadził projekty rekrutacyjne w Austrii i na Ukrainie oraz koordynował pracą 300 pracowników z Turcji na Ukrainie. W naszej firmie jest odpowiedzialny za rekrutację specjalistów z Ukrainy do pracy w Polsce. Posiada dwa wykształcenia, w 1991 roku ukończył Uniwersytet Narodowy w Czerniowcach na kierunkach języki obce – niemiecki oraz fizyka (inżynier). Mówi biegle w języku rosyjskim, ukraińskim i polskim oraz bardzo dobrze w języku niemieckim, a także zna podstawy rumuńskiego i angielskiego.

Motto, którym się kieruje:
„Ciesz się małymi rzeczami. Rób to, co cię uszczęśliwia.”Dział operacyjnySerhiii

SERHII TRETIACHENKO

Manager ds. operacyjnych

Absolwent Państwowego Uniwersytetu Podatkowej Służby Ukrainy na kierunku Rynki finansowe oraz Finanse i Rachunkowość, a także ukończył kierunek Międzynarodowe stosunki ekonomiczne na Uniwersytecie Opolskim. Swoje doświadczenie zawodowe we wsparciu i pomocy obcokrajowcom przyjeżdżającym do Polski rozpoczął na studiach na wolontariacie Uniwersytetu Opolskiego. W naszej firmie zajmuje się koordynacją pracowników z Ukrainy od momentu ich przyjazdu do Polski i podjęcia pracy do momentu zakończenia pracy oraz wyjazdu z Polski. Udziela wsparcia i rozwiązuje bieżące problemy pracowników tymczasowych z Ukrainy oraz utrzymuje stały kontakt z kierownikami zakładów. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi oraz życie w ciągłym ruchu.  

Uwielbia podróżować oraz jazdę ekstremalną. Interesuje się kinematografią oraz historią, w szczególności okresem XX-wieku, I i II Wojny Światowej oraz historią Wermachtu i Związku Radzieckiego. 

Motto:
„Ufaj sobie, wiesz więcej niż ci się wydaje że wiesz” – Benjamin Spockikona niebieska

 

Dział kadr i administracjiJustyna Świerc

Kierownik ds. kadr i płac

Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac oraz księgowości. Specjalizuje się w oddelegowaniu pracowników oraz pracy tymczasowej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc aktywny udział w licznych szkoleniach. W naszej firmie nadzoruje i planuje wszystkie procesy związane z zasobami ludzkimi. Odpowiedzialna jest za dokumentację kadrową i płacową oraz ich zgodność z obowiązującym stanem prawnym. Kieruje również pracą księgowości oraz administracji.  

Prywatnie miłośniczka podróży bliskich i dalekich. Interesuje się fotografią oraz psychologią. Ciągle wyznacza sobie nowe wyzwania i konsekwentnie je realizuje. Czas spędzony w gronie rodzinnym uważa za najcenniejszy.

Jej motto: „Nie ma innej drogi by odnaleźć siebie jak ta, żeby choć raz całkiem się od siebie uwolnić.” – Eduard SprangerMagdalena Grycan

Młodszy specjalista ds. kadrowych

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji na Wydziale Ekonomicznym w Opolu, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w działach kadrowych i płacowych. Wiele lat przepracowała w jednostkach mundurowych, zarówno w wojsku jak i Policji. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez kursy i szkolenia. W naszej firmie odpowiedzialna jest za obsługę procesów kadrowych związanych z zatrudnianiem pracowników / zleceniobiorców a także wsparcie w zakresie przygotowywania dokumentów legalizujących pracę cudzoziemców.  

Preferuje aktywny wypoczynek na łonie natury z pewną dozą adrenaliny. Uwielbia spacery z psem, a najbardziej ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Od czasu do czasu lubi przełamywać własne lęki i kolekcjonować mocne wrażenia.

Cytat, który dodaje jej sił :

 „Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo” Eric-Emmanuel SchmitMartyna Laufer

Pracownik administracyjno-biurowy

Ma 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej. Absolwentka rocznego kursu Rachunkowość od podstaw, a aktualnie studentka WSB w Opolu na kierunku Prawo w biznesie. W naszej firmie zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z administracją oraz obsługą biura. W pracy zawsze daje z siebie 100%. Jeśli coś postanowi to poruszy niebo i ziemię, a nawet piekło (?), żeby dopiąć swego.

Prywatnie jest mamą, wychowuję pięcioletnią córeczkę – Laurę. Jest osobą energiczną i optymistyczną. Ceni ludzi szczerych i zdolnych do empatii.

Cytat, który ją inspiruje:
„Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo”
(Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym kapaniem)ikona niebieska

 

Dział handlowyPatricia

Patricia Kaczmarek

Specjalista ds. sprzedaży za granicą

Rozwija nasze usługi leasingu pracowniczego na rynku holenderskim zapewniając pomost między podażą i popytem różnorodnych rynków pracy Ukrainy i Holandii. Kieruje procesami zatrudnienia w Holandii, w szczególności obsługuje wysyłane zapytania, podejmuje działania marketingowe oraz zajmuje się samodzielną sprzedażą.

W wolnym czasie lubi podróżować i poznawać podwodny świat dzięki nurkowaniu. Poza wyjazdami większość wolnego czasu spędza na studiowaniu oraz przebywaniu z bliskimi.


Na bieżąco poszukujemy specjalistów z obszaru HR do jednorazowej lub długofalowej współpracy,
a jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z HR zapraszamy Cię na praktyki i staże.
Niezależnie od tego czy posiadasz bogate doświadczenie, czy dopiero je zdobywasz, skontaktuj się z nami! DOŁĄCZ DO NAS