Potrzebujesz stażysty?

  • Jesteś przedsiębiorcą z województwa opolskiego i Twoja organizacja potrzebuje stażysty?
  • Masz potencjalnego pracownika, którego chciałbyś zatrudnić, ale nie ma wystarczających kwalifikacji lub doświadczenia?
  • Twój kandydat ma ukończone 30 lat, nie pracuje i mieszka w woj. opolskim, na terenie powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego lub namysłowskiego?

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wspólnie przygotujemy Twojego nowego pracownika!

plakat 72

W ramach projektu przeszkolimy go zgodnie z Twoimi potrzebami (150 h szkolenia ze stypendium szkoleniowym) oraz łagodnie wdrożymy w Twoją organizację dzięki 3 miesięcznym płatnym stażom (1688,06 zł netto /miesiąc). Twój stażysta dostanie również wsparcie doradców w zakresie wytyczenia indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego. 

 

Projekt realizowany będzie do 31 lipca 2018. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

ikonka-badanie-blekit

Skontaktuj się z nami!

+48 881 960 440

biuroopole@f-rr.org

Drzymały 20/1, 45-342 Opole

Więcej informacji

Dołącz do wydarzenia facebook

 

Zapraszamy na szkolenie „Zmiany w prawie pracy 2019”

Celem szkolenia jest aktualizacja wiedzy na temat prawa pracy, poprawa umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania oraz możliwości optymalizacji kosztów pracowniczych. 

czytaj dalej

Baza Usług Rozwojowych – możliwości dla sektora MŚP

Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Twoja firma działa na terenie województwa opolskiego? Chciałbyś zwiększyć kompetencje swoich pracowników?

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w Małopolsce

Jesteś po 30-tce i nie możesz znaleźć pracy? Chciałbyś podjąc się stażu zawodowego? A może potrzebujesz przygotować pracownika i przyjąć go na staż?

czytaj dalej

Usługi, które mogą otrzymać dofinansowanie w BUR

Możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników jest niewątpliwie ogromną szansą dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w woj. opolskim

Poszukujesz płatnego stażu zawodowego? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? A może chciałbyś zatrudnić kogoś na staż?

czytaj dalej