Potrzebujesz stażysty?

  • Jesteś przedsiębiorcą z województwa opolskiego i Twoja organizacja potrzebuje stażysty?
  • Masz potencjalnego pracownika, którego chciałbyś zatrudnić, ale nie ma wystarczających kwalifikacji lub doświadczenia?
  • Twój kandydat ma ukończone 30 lat, nie pracuje i mieszka w woj. opolskim, na terenie powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego lub namysłowskiego?

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wspólnie przygotujemy Twojego nowego pracownika!

plakat 72

W ramach projektu przeszkolimy go zgodnie z Twoimi potrzebami (150 h szkolenia ze stypendium szkoleniowym) oraz łagodnie wdrożymy w Twoją organizację dzięki 3 miesięcznym płatnym stażom (1688,06 zł netto /miesiąc). Twój stażysta dostanie również wsparcie doradców w zakresie wytyczenia indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego. 

 

Projekt realizowany będzie do 31 lipca 2018. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

ikonka-badanie-blekit

Skontaktuj się z nami!

+48 735 206 973

biuroopole@f-rr.org

Drzymały 20/1, 45-342 Opole

Więcej informacji

Dołącz do wydarzenia facebook

 

kolo ratunkowe

Prowadzimy nabór do projektu szkoleniowo-stażowego!

Masz powyżej 30 lat, nie możesz znaleźć pracy i szukasz płatnego stażu lub szkolenia? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

czytaj dalej
suchy bor

Kursy językowo-komputerowe w Suchym Borze

Pod koniec października 2017 r. druga grupa rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Suchym Borze (powiat opolski). Uczestnicy projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka angielskiego przez łącznie 240 h. Zajęcia zakończą się w czerwcu 2018 r.

czytaj dalej
tło

Kursy językowo-komputerowe w Jaszowie

Na początku października 2017 r. ruszyły zajęcia w pierwszej grupie z projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Jaszowie (powiat brzeski). Uczestnicy w ramach projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka niemieckiego przez łącznie 240 h, po których przystąpią do egzaminów z których uzyskają certyfikaty ECCC oraz TGLS.

czytaj dalej
bez flagi

Zapraszamy na bezpłatne kursy językowo-komputerowe!

Aktualnie prowadzimy projekty dofinansowane z UE skierowane do pełnoletnich mieszkańców woj. opolskiego. Oferujemy bezpłatne kursy języka angielskiego lub niemieckiego i/lub bezpłatne kursy komputerowe. Obydwa kursy trwają po 120 h i są zakończone egzaminem wraz z certyfikatem.

czytaj dalej
szkolenie CB

Szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”

28 czerwca 2017 r. w Centrum Biznesu w Opolu zorganizowaliśmy szkolenie: „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”. Celem było nabycie wiedzy i umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania obcokrajowców w związku z nowelizacją przepisów.

czytaj dalej