Potrzebujesz stażysty?

  • Jesteś przedsiębiorcą z województwa opolskiego i Twoja organizacja potrzebuje stażysty?
  • Szukasz pracownika, ale uważasz, że osoby na rynku pracy nie mają wystarczających kwalifikacji lub doświadczenia?

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wspólnie przygotujemy Twojego nowego pracownika!

 

reintegracja społeczno zawodowa

W ramach prowadzonych przez nas projektów UE przeszkolimy go zgodnie z Twoimi potrzebami (150 h szkolenia ze stypendium szkoleniowym) oraz łagodnie wdrożymy w Twoją organizację dzięki 3 miesięcznym płatnym stażom. Twój stażysta otrzyma również wsparcie doradcy zawodowego w zakresie wytyczenia indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego, a także przejdzie przez doradztwo psychologiczne lub spotkania z job-coachem. 

 

 

ikonka-badanie-blekit

Skontaktuj się z nami!

+48 881 960 440

projekty@projektancikariery.pl 

Drzymały 20/1, 45-342 Opole

Aktualne projekty

al-nik-383735-unsplash

Konferencja pt. „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego” w Lublinie

30 sierpnia nasza firma będzie uczestniczyć w konferencji skierowanej do agencji pracy organizowanej przez Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy pt.: „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego”.

czytaj dalej
Grafika reklamowa - pion

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego „KIS w BSSM” – kontynuacja

Nie możesz znaleźć pracy? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe? A może jesteś przedsiębiorca i Twoja organizacja potrzebuje stażysty? Zgłoś się do nas!

czytaj dalej
kolo ratunkowe

Prowadzimy nabór do projektu szkoleniowo-stażowego!

Masz powyżej 30 lat, nie możesz znaleźć pracy i szukasz płatnego stażu lub szkolenia? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

czytaj dalej
suchy bor

Kursy językowo-komputerowe w Suchym Borze

Pod koniec października 2017 r. druga grupa rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Suchym Borze (powiat opolski). Uczestnicy projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka angielskiego przez łącznie 240 h. Zajęcia zakończą się w czerwcu 2018 r.

czytaj dalej
tło

Kursy językowo-komputerowe w Jaszowie

Na początku października 2017 r. ruszyły zajęcia w pierwszej grupie z projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Jaszowie (powiat brzeski). Uczestnicy w ramach projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka niemieckiego przez łącznie 240 h, po których przystąpią do egzaminów z których uzyskają certyfikaty ECCC oraz TGLS.

czytaj dalej