Zapraszamy na bezpłatne kursy językowo-komputerowe!

 

strzałka błękitNie potrafisz porozumieć się z klientami lub zagranicznym oddziałem bo nie znasz angielskiego lub niemieckiego?
strzałka błękitA może nie radzisz sobie z obsługą komputera?
strzałka błękitChcesz to zmienić bez ponoszenia kosztów?

 

Zgłoś się do nas!

 

boy-1986107

Aktualnie prowadzimy projekty dofinansowane z UE skierowane do pełnoletnich mieszkańców woj. opolskiego. Oferujemy bezpłatne kursy języka angielskiego lub niemieckiego i/lub bezpłatne kursy komputerowe. Obydwa kursy trwają po 120 h i są zakończone  egzaminem wraz z certyfikatem.

 

Zajęcia odbywają się w 12 osobowych grupach w dogodnych dla Ciebie terminach i lokalizacji. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i lektorów z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym oraz uprawnieniami.

 

Jesteśmy w trakcie naboru na ostatnie kursy językowe i językowo-komputerowe. Pierwsze grupy ruszyły we wrześniu 2017 r., ostatnie rozpoczną zajęcia w kwietniu 2018 r. Aplikacje rozpatrujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Aktualnie poszukujemy osób do grup: 

1. Kurs języka angielskiego w Prudniku

Prudnik angielski

 

2. Kurs językowo-komputerowy z językiem angielskim w Opolu

angielski i komputer (3)

 

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

 

ikonka-badanie-blekitPodnieś z nami swoje kwalifikacje 
– bez żadnych kosztów!

 

Kontakt:
+48 788 112 911, +48 881 960 440

projekty@projektancikariery.pl 

 

Więcej informacji o projekcie

 

 

3 logo UE

Projekty „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” oraz „Język obcy i obsługa komputera – kluczowe kompetencje na opolskim rynku pracy” są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

Zapraszamy na szkolenie „Zmiany w prawie pracy 2019”

Celem szkolenia jest aktualizacja wiedzy na temat prawa pracy, poprawa umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania oraz możliwości optymalizacji kosztów pracowniczych. 

czytaj dalej

Baza Usług Rozwojowych – możliwości dla sektora MŚP

Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Twoja firma działa na terenie województwa opolskiego? Chciałbyś zwiększyć kompetencje swoich pracowników?

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w Małopolsce

Jesteś po 30-tce i nie możesz znaleźć pracy? Chciałbyś podjąc się stażu zawodowego? A może potrzebujesz przygotować pracownika i przyjąć go na staż?

czytaj dalej

Usługi, które mogą otrzymać dofinansowanie w BUR

Możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników jest niewątpliwie ogromną szansą dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w woj. opolskim

Poszukujesz płatnego stażu zawodowego? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? A może chciałbyś zatrudnić kogoś na staż?

czytaj dalej