Zapraszamy na bezpłatne kursy językowo-komputerowe!

 

strzałka błękitNie potrafisz porozumieć się z klientami lub zagranicznym oddziałem bo nie znasz angielskiego lub niemieckiego?
strzałka błękitA może nie radzisz sobie z obsługą komputera?
strzałka błękitChcesz to zmienić bez ponoszenia kosztów?

 

Zgłoś się do nas!

 

boy-1986107

Aktualnie prowadzimy projekty dofinansowane z UE skierowane do pełnoletnich mieszkańców woj. opolskiego. Oferujemy bezpłatne kursy języka angielskiego lub niemieckiego i/lub bezpłatne kursy komputerowe. Obydwa kursy trwają po 120 h i są zakończone  egzaminem wraz z certyfikatem.

 

Zajęcia odbywają się w 12 osobowych grupach w dogodnych dla Ciebie terminach i lokalizacji. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i lektorów z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym oraz uprawnieniami.

 

Jesteśmy w trakcie naboru na ostatnie kursy językowe i językowo-komputerowe. Pierwsze grupy ruszyły we wrześniu 2017 r., ostatnie rozpoczną zajęcia w kwietniu 2018 r. Aplikacje rozpatrujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Aktualnie poszukujemy osób do grup: 

1. Kurs języka angielskiego w Prudniku

Prudnik angielski

 

2. Kurs językowo-komputerowy z językiem angielskim w Opolu

angielski i komputer (3)

 

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

 

ikonka-badanie-blekitPodnieś z nami swoje kwalifikacje 
– bez żadnych kosztów!

 

Kontakt:
+48 788 112 911, +48 881 960 440

projekty@projektancikariery.pl 

 

Więcej informacji o projekcie

 

 

3 logo UE

Projekty „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” oraz „Język obcy i obsługa komputera – kluczowe kompetencje na opolskim rynku pracy” są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

kolo ratunkowe

Potrzebujesz stażysty?

Jesteś przedsiębiorcą z województwa opolskiego i Twoja organizacja potrzebuje stażysty? Masz potencjalnego pracownika, którego chciałbyś zatrudnić, ale nie ma wystarczających kwalifikacji lub doświadczenia? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

czytaj dalej
kolo ratunkowe

Prowadzimy nabór do projektu szkoleniowo-stażowego!

Masz powyżej 30 lat, nie możesz znaleźć pracy i szukasz płatnego stażu lub szkolenia? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

czytaj dalej
suchy bor

Kursy językowo-komputerowe w Suchym Borze

Pod koniec października 2017 r. druga grupa rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Suchym Borze (powiat opolski). Uczestnicy projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka angielskiego przez łącznie 240 h. Zajęcia zakończą się w czerwcu 2018 r.

czytaj dalej
tło

Kursy językowo-komputerowe w Jaszowie

Na początku października 2017 r. ruszyły zajęcia w pierwszej grupie z projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Jaszowie (powiat brzeski). Uczestnicy w ramach projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka niemieckiego przez łącznie 240 h, po których przystąpią do egzaminów z których uzyskają certyfikaty ECCC oraz TGLS.

czytaj dalej
szkolenie CB

Szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”

28 czerwca 2017 r. w Centrum Biznesu w Opolu zorganizowaliśmy szkolenie: „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”. Celem było nabycie wiedzy i umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania obcokrajowców w związku z nowelizacją przepisów.

czytaj dalej