Rozpoczynamy nabór na bezpłatne kursy językowe i komputerowe!

 

strzałka błękitNie potrafisz porozumieć się z klientami lub zagranicznym oddziałem bo nie znasz angielskiego lub niemieckiego?
strzałka błękitA może nie radzisz sobie z obsługą komputera?
strzałka błękitChcesz to zmienić bez ponoszenia kosztów?

 

Zgłoś się do nas!

 

boy-1986107

Aktualnie prowadzimy projekty dofinansowane z UE skierowane do pełnoletnich mieszkańców woj. opolskiego. Oferujemy bezpłatne kursy języka angielskiego lub niemieckiego i/lub bezpłatne kursy komputerowe. Obydwa kursy trwają po 120 h i są zakończone  egzaminem wraz z certyfikatem.

 

Zajęcia odbywają się w 12 osobowych grupach w dogodnych dla Ciebie terminach i lokalizacji. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i lektorów z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym oraz uprawnieniami.

 

Jesteśmy w trakcie naboru na kursy, które rozpoczną się w sierpniu. Aplikacje rozpatrujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Dlatego nie zwlekaj, zbierz i zgłoś jak najszybciej swoją 12 osobową grupę!

 

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

 

ikonka-badanie-blekitPodnieś z nami swoje kwalifikacje 
– bez żadnych kosztów!

 

Kontakt:
+48 881 960 440, +48 788 112 911

projekty@projektancikariery.pl 

 

Więcej informacji o projekcie

 

 

3 logo UE

Projekty „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” oraz „Język obcy i obsługa komputera – kluczowe kompetencje na opolskim rynku pracy” są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

szkolenie CB

Szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”

28 czerwca 2017 r. w Centrum Biznesu w Opolu zorganizowaliśmy szkolenie: „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”. Celem było nabycie wiedzy i umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania obcokrajowców w związku z nowelizacją przepisów.

czytaj dalej
szkolenie zatrudnianie cudzoziemców

Szkolenie „Zmiany przepisów od 1 czerwca 2017 dla agencji pracy oraz firm zatrudniających cudzoziemców”

18 maja 2017 r. w Centrum Biznesu w Opolu zorganizowaliśmy szkolenie: „Zmiany przepisów od 1 czerwca 2017 dla agencji pracy oraz firm zatrudniających cudzoziemców”. Celem szkolenia było nabycie wiedzy i umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania obcokrajowców w związku ze zmianą przepisów od 2017 roku ze szczególnym uwzględnieniem Agencji Pracy Tymczasowej.

czytaj dalej
szkolenie szablon

Zapraszamy na szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach 2017 / 2018 – regulacje dla APT, outsourcing”

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania obcokrajowców w związku z nowelizacją przepisów.

czytaj dalej
cudzoziemcy — kopia

Zmiany przepisów od 1 czerwca 2017 dla agencji pracy oraz firm zatrudniających cudzoziemców

Rok 2017 jest bardzo trudnym rokiem dla agencji pracy i pracodawców. Zmiany w przepisach, które zaczynają się od 1 czerwca tego roku to bariera i wielkie utrudnienie w działalności. Zarówno pracodawcy jak i agencje pracy muszą przygotować się do tych zmian, żeby dalej efektywnie prowadzić działalność.

czytaj dalej
cudzoziemcy_projektancikariery

Limity w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii – czy nowe przepisy zablokują polskim firmom zatrudnianie obcokrajowców?

1 października 2016 roku miały być wprowadzone przepisy, które regulować będą m.in. wjazd – pobyt i pracę Ukraińców w Polsce. Do dzisiaj ich nie ma. Co przewiduje ustawa i jakie budzi wątpliwości?

czytaj dalej