Konferencja pt. „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego” w Lublinie

IMG_1007

30 sierpnia nasza firma będzie uczestniczyć w konferencji skierowanej do agencji pracy organizowanej przez Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy pt.: „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego„. Konferencja porusza tematykę globalizacji, migracji zarobkowych i aktualnej sytuacji agencji rekrutacyjnych.

Prelekcje poprowadzą czołowi specjaliści w swoich dziedzinach. Właściciel naszej firmy i zarazem Prezes OKAP Dawid Seifert wygłosi prelekcję pt. „Wpływ globalizacji na europejski rynek pracy – zagrożenia i szanse„. 

 

Zgłoszenia tylko do 13 sierpnia! Liczba miejsc jest ograniczona. 

Serdecznie zapraszamy do Lublina!

 

Więcej informacji pod linkiem oraz na plakacie poniżej. 

 

Program Lublin PL

Baza Usług Rozwojowych – możliwości dla sektora MŚP

Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Twoja firma działa na terenie województwa opolskiego? Chciałbyś zwiększyć kompetencje swoich pracowników?

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w Małopolsce

Jesteś po 30-tce i nie możesz znaleźć pracy? Chciałbyś podjąc się stażu zawodowego? A może potrzebujesz przygotować pracownika i przyjąć go na staż?

czytaj dalej

Usługi, które mogą otrzymać dofinansowanie w BUR

Możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników jest niewątpliwie ogromną szansą dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w woj. opolskim

Poszukujesz płatnego stażu zawodowego? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? A może chciałbyś zatrudnić kogoś na staż?

czytaj dalej

Jak taniej wyszkolić pracowników?

Innowacyjny biznes nie istnieje bez aktualizacji wiedzy. Baza Usług Rozwojowych jest ogromną szansą dla przedsiębiorców na to by wyszkolić pracowników.

czytaj dalej