Konferencja pt. „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego” w Lublinie

IMG_1007

30 sierpnia nasza firma będzie uczestniczyć w konferencji skierowanej do agencji pracy organizowanej przez Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy pt.: „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego„. Konferencja porusza tematykę globalizacji, migracji zarobkowych i aktualnej sytuacji agencji rekrutacyjnych.

Prelekcje poprowadzą czołowi specjaliści w swoich dziedzinach. Właściciel naszej firmy i zarazem Prezes OKAP Dawid Seifert wygłosi prelekcję pt. „Wpływ globalizacji na europejski rynek pracy – zagrożenia i szanse„. 

 

Zgłoszenia tylko do 13 sierpnia! Liczba miejsc jest ograniczona. 

Serdecznie zapraszamy do Lublina!

 

Więcej informacji pod linkiem oraz na plakacie poniżej. 

 

Program Lublin PL

Zapraszamy na szkolenie „Zmiany w prawie pracy 2019”

Celem szkolenia jest aktualizacja wiedzy na temat prawa pracy, poprawa umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących zatrudniania oraz możliwości optymalizacji kosztów pracowniczych. 

czytaj dalej

Baza Usług Rozwojowych – możliwości dla sektora MŚP

Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa? Twoja firma działa na terenie województwa opolskiego? Chciałbyś zwiększyć kompetencje swoich pracowników?

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w Małopolsce

Jesteś po 30-tce i nie możesz znaleźć pracy? Chciałbyś podjąc się stażu zawodowego? A może potrzebujesz przygotować pracownika i przyjąć go na staż?

czytaj dalej

Usługi, które mogą otrzymać dofinansowanie w BUR

Możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników jest niewątpliwie ogromną szansą dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

czytaj dalej

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego w woj. opolskim

Poszukujesz płatnego stażu zawodowego? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? A może chciałbyś zatrudnić kogoś na staż?

czytaj dalej