Konferencja pt. „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego” w Lublinie

IMG_1007

30 sierpnia nasza firma będzie uczestniczyć w konferencji skierowanej do agencji pracy organizowanej przez Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy pt.: „Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego„. Konferencja porusza tematykę globalizacji, migracji zarobkowych i aktualnej sytuacji agencji rekrutacyjnych.

Prelekcje poprowadzą czołowi specjaliści w swoich dziedzinach. Właściciel naszej firmy i zarazem Prezes OKAP Dawid Seifert wygłosi prelekcję pt. „Wpływ globalizacji na europejski rynek pracy – zagrożenia i szanse„. 

 

Zgłoszenia tylko do 13 sierpnia! Liczba miejsc jest ograniczona. 

Serdecznie zapraszamy do Lublina!

 

Więcej informacji pod linkiem oraz na plakacie poniżej. 

 

Program Lublin PL

Grafika reklamowa - pion

Nabór do projektu stażowo-szkoleniowego „KIS w BSSM” – kontynuacja

Nie możesz znaleźć pracy? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe? A może jesteś przedsiębiorca i Twoja organizacja potrzebuje stażysty? Zgłoś się do nas!

czytaj dalej
Business people in meeting

Potrzebujesz stażysty?

Jesteś przedsiębiorcą z województwa opolskiego i Twoja organizacja potrzebuje stażysty? Szukasz pracownika, ale uważasz, że osoby na rynku pracy nie mają wystarczających kwalifikacji lub doświadczenia? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

czytaj dalej
kolo ratunkowe

Prowadzimy nabór do projektu szkoleniowo-stażowego!

Masz powyżej 30 lat, nie możesz znaleźć pracy i szukasz płatnego stażu lub szkolenia? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

czytaj dalej
suchy bor

Kursy językowo-komputerowe w Suchym Borze

Pod koniec października 2017 r. druga grupa rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Suchym Borze (powiat opolski). Uczestnicy projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka angielskiego przez łącznie 240 h. Zajęcia zakończą się w czerwcu 2018 r.

czytaj dalej
tło

Kursy językowo-komputerowe w Jaszowie

Na początku października 2017 r. ruszyły zajęcia w pierwszej grupie z projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” w Jaszowie (powiat brzeski). Uczestnicy w ramach projektu bezpłatnie uczą się podstawowej obsługi komputera oraz języka niemieckiego przez łącznie 240 h, po których przystąpią do egzaminów z których uzyskają certyfikaty ECCC oraz TGLS.

czytaj dalej